بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی کدام است؟

بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی کدام است؟

بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی کدام است؟ همانطورکه می دانید نرم افزارهای حسابداری امروزه به یکی از عضوهای لاینفک اکثر شرکت ها تبدیل شده اند و رسیدگی به امور مالی بدون آن ها تقریبا نشدنی است؛ چراکه شرکت ها و سازمان های بزرگ بخش‌های مالی مختلفی دارند که رسیدگی و بررسی به هریک از آن ها به صورت قدیمی و دستی بسیار سخت است. از طرفی نرم افزارهای حسابداری تنوع بالایی دارند و همین موضوع انتخاب را برای شرکت ها و حسابداران سخت کرده است و سوالی که معمولا در چنین مواقعی برای افراد پیش می آید این است که چه نرم افزار حسابداری برای شرکتم بخرم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می گیرد بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب کدام است؟

پیش از آنکه برای شرکت بازرگانی خود یک نرم افزار حسابداری تهیه کنید، باید مطمئن شوید که نرم افزار موردنظر شما ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب و حرفه ای را دارد؛ اما ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب کدام است؟ 

 • نرم افزار حسابداری باید رابط کاربری ساده و راحت داشته باشد.
 • نرم افزار حسابداری باید به گونه ای باشد که بتوان با استفاده از آن گزارش های کاربردی و تحلیلی تهیه کرد.
 • استانداردهای حسابداری روز به روز بروزرسانی می شوند، بنابراین بهترین نرم افزار حسابداری باید قابلیت بروزرسانی مداوم را داشته باشد.
 • اطلاعات مالی که شرکت بازرگانی دارد بسیار حائز اهمیت است، بنابراین بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی باید امنیت بالایی را برای حسابدار و شرکت فراهم کند.
 • هرچه نرم افزار یکپارچگی بیشتری داشته باشد بهتر است، چراکه در چنین حالتی قابلیت ادغام با سایر سیستم های حسابداری را دارد.
 • نرم افزار حسابداری باید پشتیبانی مناسب و 24 ساعته داشته باشد تا درصورتی که مشکل پیش آمد در کوتاه ترین زمان مشکل برطرف شود.
 • سرعت عملکرد نرم افزار بسیار اهمیت دارد، زیرا اگر یک نرم افزار سرعت پایینی داشته باشد راندمان کاری را پایین می آورد.
 • یک نرم افزار حسابداری خوب و حرفه ای باید امکان انجام عملیات چندگانه و مختلف را به شما بدهد.

بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی کدام است؟

بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی

اگر تا به حال قدمی برای خرید نرم افزار حسابداری برداشته باشید، به احتمال زیاد متوجه شده اید که تعداد نرم افزارهای حسابداری بسیار زیاد است و هرکدام ویژگی و خصوصیت مخصوص به خود را دارند. حال اگر شما در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی دچار شک و تردید شده اید، ما در ادامه تصمیم داریم دوتا از بهترین نرم افزارهای حسابداری را معرفی کنیم. شما می توانید توضیحات مربوط به هریک از این نرم افزارها را مطالعه کنید و بررسی های لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که نرم افزار معرفی شده برای کسب و کار شما مناسب است.

نرم افزار حسابداری سپیدار

اولین نرم افزار حسابداری که تصمیم داریم معرفی کنیم، نرم افزار سپیدار همکاران سیستم است. این نرم افزار که به صورت یکپارچه طراحی شده برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کاربرد دارد و برای شرکت هایی که در حوزه های مختلف چون خدماتی، تولیدی، بازرگانی و … فعالیت می کنند مناسب است. چنین سازمان و شرکت هایی می توانند با استفاده از نرم افزار حسابداری سپیدار فرایندهای مالی مربوط به کسب و کار خود را به سادگی و به صورت هوشمندانه مدیریت کنند.

باید گفت که سپیدار یک نرم افزار جامع است و قابلیت پشتیبانی از زیرشاخه های مختلف حسابداری را دارد و اگر بخش های مالی شرکت شما به یکدیگر مرتبط هستند، می توانید با این برنامه جامع تمام بخش ها را مدیریت کنید. گزارش هایی که با این نرم افزار آماده می شوند گزارشات دقیقی هستند و مدیران مالی می توانند با گزارش های بدست آمده سود و زیان، ورودی و خروجی و … را بررسی کنند.

تیم پشتیبانی که برای این نرم افزار درنظر گرفته شده یک تیم قوی است، بنابراین اگر تصمیم دارید به تازگی از این نرم افزار استفاده کنید نگران نباشید؛ چراکه اگر مشکلی پیش آید تیم پشتیبانی در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل پیش آمده می پردازد و آن را برطرف می کند. حساب بین یک شرکت حسابداری است که علاوه بر آموزش حسابداری بهترین نرم افزارها را نیز به شما معرفی می کند و در تمام لحظات کنار شما می ماند تا بتوانید بهترین عملکرد را در این زمینه داشته باشید.

نرم افزار حسابداری راهکاران

در راستای معرفی بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی می توان به نرم افزار راهکاران نیز اشاره کرد. این نرم افزار با استانداردهای حسابداری روز دنیا همخوانی دارد و می توان با استفاده از آن دقیق ترین و بهترین گزارش ها را تهیه کرد. راهکاران از نظر طراحی بصری کیفیت عالی دارد و حسابدار زمان کار با آن مشکل و سختی خاصی را تجربه نخواهد کرد. از لحاظ سرعت عملکردی نیز باید گفت این نرم افزار عملکرد قابل قبولی دارد و می توان از آن برای انجام حسابداری شرکت های متوسط و بزرگ استفاده کرد.

نرم افزار راهکاران به دو شکل معمولی و ابری قابل خریداری است که هرکدام ویژگی و خصوصیات مخصوص به خود را دارند. البته نوع ابری این نرم افزار از لحاظ امنیت و سرعت به مراتب بهتر است و می تواند انتخاب مناسبی برای شرکت های بزرگ که حجم اطلاعات بالایی دارند باشد. البته نرم افزار حسابداری راهکاران مزایای دیگری دارد که عبارتند از:

 • این نرم افزار داشبوردهای مدیریتی مختلفی را در اختیار حسابدار قرار می دهد.
 • سیستم های هوش تجاری این نرم افزار کمک می کنند که محاسبات به شکل دقیق و بدون خطا انجام شوند.
 • فرایند ثبت اطلاعات و گرفتن گزارش نهایی از این نرم افزار بسیار راحت است و شما می توانید با سرعت بالایی گزارش های داد و ستدهای زمانی و فصلی را آماده کنید و راندمان کاری را بالا ببرید.
 • نگران امنیت و حفظ داده های خود نباشید؛ چراکه نرم افزار راهکاران با زیرساخت هایی که دارد مانع از بین رفتن اطلاعات و دسترسی سایر اشخاص به آن ها می شود.
 • خدمات دهی و پشتیبانی مربوط به این نرم افزار 24 ساعته است، از همین رو دیگر نیازی به نگرانی بابت بروز مشکل حین انجام حسابداری نخواهد بود؛ چراکه تیم پشتیبانی در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل را برطرف می کند.

کلام آخر

همانطورکه مطالعه کردید ما در این مقاله در راستای پاسخ به سوال بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی کدام است اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم. پیش از هرچیزی ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب را بررسی کردیم و سپس دو نرم افزار که ویژگی های نامبرده را داشتند، یعنی نرم افزار راهکاران و سپیدار را به شما معرفی کردیم. در ادامه شما می توانید با کمک توضیحاتی که در اختیارتان قرار گرفت، خرید این نرم افزارها را از شرکت حسابداری حساب بین انجام دهید. این مجموعه بهترین هزینه را برای این نرم افزارها درنظر گرفته است و با تیم پشتیبانی که دارد هرلحظه با شماست تا بتوانید بدون کوچکترین مشکلی مسائل مربوط به حسابداری را مدیریت کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
دیدگاه‌ها ۰
خرید به قیمت سال قبل
روز:
ساعت:
دقیقه: