کدام نرم افزار حسابداری برای بازار‌کار خوب است؟

کدام نرم افزار حسابداری برای بازار‌کار خوب است؟

اگر تصمیم ورود به بازار کار حسابداری را دارید، اولین کاری که باید انجام دهید آموزش اصول حسابداری با استفاده از یک نرم افزار قدرتمند حسابداری است. ثبت اطلاعات مالی، هزینه های ورودی و خروجی و محاسبه سود و زیان، تنها بخشی از مهم ترین نیازهای هر کسب و کاری است. به عنوان صاحب کسب و کار یا مدیر مالی یک شرکت، باید بتوانید بهترین نرم افزار حسابداری را برای خود انتخاب کنید و به آن تسلط کافی داشته باشید. در ادامه با ما همراه شوید تا بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای حسابداری را به شما معرفی نماییم.

لزوم استفاده از نرم افزار حسابداری

چرا به نرم افزار حسابداری نیاز داریم و دلایل یادگیری و استفاده از نرم افزارهای مالی چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت  که امور مالی باید توسط حسابداران یا مدیران مالی بر اساس استانداردهای حسابداری و رعایت قوانین مالی انجام شود. با کمک نرم افزار حسابداری شرکتی و فروشگاهی انجام این کارها بسیار راحت تر از گذشته شده است و حسابداران می توانند با کمک نرم افزارها عملیات مالی را با سرعت و دقت بسیار بالاتری انجام دهند.

زمان و هزینه دو عامل اصلی موفقیت هر کسب و کاری هستند. نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند تا فعالیت های مالی و حسابداری شرکت ها و فروشگاه ها را در کمترین زمان و با دقت بیشتری انجام دهید. از طرفی نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند تا حتی بدون دانش آکادمیک حسابداری به راحتی فعالیت های زیر را مدیریت کنید. مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • بررسی وضعیت کلی حساب ها
 • مدیریت دریافت ها و پرداخت ها
 • مدیریت حقوق و دستمزد
 • گزارشات جامع

در نهایت، شما قادر خواهید بود عملکرد کسب و کار خود را گزارش دهید و روند دستیابی به اهداف مالی خود را برنامه ریزی کنید. به همین دلیل است که آموزش حسابداری و استفاده از نرم افزارهای مالی، راهی عالی برای ورود به بازار کار است.

نرم افزار حسابداری برای بازار کار

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری برای بازار کار چیست؟

اگر قصد ورود به بازار کار را دارید باید در انتخاب نرم افزار حسابداری بسیار حساس باشید. زیرا در صورت انتخاب اشتباه، تغییر نرم افزار حسابداری علاوه بر از دست دادن زمان و هزینه زیاد، می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات مهم مالی فروشگاه و شرکت نیز شود. برای انتخاب آموزش حسابداری ویژه بازار‌‌کار باید تمامی ویژگی های زیر را در نظر بگیرید:

 • داشتن محیط کاربر پسند و کاربری آسان
 • امکانات جامع با دسترسی سریع
 • گسترش و سفارشی سازی
 • پشتیبانی دائمی و امکان به روز رسانی
 • امکان نصب واحدها و سیستم های حسابداری
 • امنیت بالا در حفاظت از اطلاعات مالی
 • امکان گزارش دهی جامع و سریع

همچنین نرم افزار حسابداری مناسب با بازار کار باید بر اساس استانداردهای جاری حسابداری و قوانین مالیاتی جدید طراحی شود تا بتوانید اسناد مالی خود را به گونه ای تهیه کنید که همه حسابداران به ویژه کارشناسان مالیاتی بتوانند از آن استفاده کنند.

معرفی بهترین نرم افزار حسابداری برای بازار کار

اکنون که با ویژگی های یک نرم افزار حسابداری مناسب با بازار کار آشنا شدیم،

در بین انواع نرم افزارها، نرم افزار مالی، شرکت سپیدار سیستم به دلیل ویژگی های بالا که توسط تیم حرفه ای و مجرب طراحی و ساخته شده است، همراه با قیمت مناسب و پشتیبانی جامع که بهترین انتخاب برای بازار کسب و کار است. همچنین با کمک آموزش های کاربردی مانند آموزش حسابداری و آموزش مالیات توسط نرم افزار سپیدار می توانید با کمک این نرم افزارها به یک حسابدار حرفه ای تبدیل شوید. در ادامه به معرف نرم افزار سپیدار می پردازیم و به ویژگی های آن می پردازیم.

 • نرم افزار سپیدار

نرم افزار سپیدار برای مشاغل متوسط و کوچک طراحی شده است، مشاغل متوسط و کوچک به معنی بین 1 تا 12 کاربر نرم افزار، حداکثر 200 کارمند و تقریبا 50000 قبض در سال است. اگر جواب منفی است این اعداد ایده آل هستند، در حال حاضر شرکت های زیادی داریم که بیش از این مولفه ها دارند و چندین سال است که از نرم افزار استفاده می کنند، هدف از نمایش اعداد ملموس کردن سطح کسب و کارهای کوچک و متوسط بوده است.

نرم افزار سپیدار نرم افزاری انحصاری برای شرکت ها می باشد. مدیران مالی شرکت ها و حسابدارانی که قصد ورود به بازار کار حسابداری شرکتی را دارند می توانند با استفاده از این برنامه کلیه امور حسابداری شرکت های پخش تجاری، تولیدی، خدماتی، قراردادی و شاعرانه را با سرعت و دقت بالا انجام دهند.

سپیدار 5 بسته نرم افزاری شامل بسته تجاری، بسته تولیدی، بسته خدمات، بسته پیمانکاری و بسته توزیع با 16 سامانه و 12 زیرسیستم ارائه کرده است که نیازهای مالی شرکت ها را به طور کامل برطرف می کند.

یکی از ویژگی های این برنامه وجود سیستم های حسابداری مانند توزیع، سفارش، مشتریان، فروش، دریافت، پرداخت، انبارداری، حقوق و دستمزد و تولید می باشد که با افزودن آنها به نرم افزار حسابداری سپیدار می توانید امکانات بیشتری را برای مدیریت بر اساس نیازهای شما. تامین مالی شرکت را دریافت کنید.

ویژگی های نرم افزار سپیدار:

 1. درخواست ثبت و توزیع
 2. ثبت حقوق و دستمزد کارکنان
 3. ارائه خدمات گسترده به مشتریان به وسیله تیم قوی فروش و پشتیبانی
 4. مدیریت و کنترل انبار
 5. امکان ادغام با نرم افزارهای CRM مانند پیام گستر
 6. کاربردی بودن قسمت جستجوی برنامه
 7. در دسترس بودن برای کاربران
 8. نصب آسان و راحت سیستم
 9. یک سال پشتیبانی رایگان

با نرم افزار حسابداری سپیدار می توانید کالاهای موجود در انبار را در زمان مورد نظر خود به روش میانگین موزون قیمت گذاری کنید. همچنین می توانید ارزهای مختلف را به ارز پایه معاملات خود تبدیل کنید.

نرم افزار حسابداری برای بازار کار

نرم افزار راهکاران

نرم افزار راهکاران مجموعه ای از نرم افزارهای حسابداری و مالی، فروش، توزیع، خرده فروشی، منابع انسانی، مدیریت تولید، حسابداری مدیریت، انبار و تدارکات و هوش تجاری است.

با توجه به امکان تعریف قالب سند و کنترل های داخلی در ساختار نرم افزار، سیستم حسابداری همکاران به شما کمک می کند تا اسناد حسابداری را با سرعت و دقت بیشتری ثبت و نگهداری کنید و در کنار آن با حفظ یکپارچگی بین تمامی سیستم ها تهیه گزارشات حقوقی و گزارشات رایج سازمان خود در کمترین زمان و به راحتی انجام دهید. یکی از مهم ترین ویژگی های راهکاران: بانکداری آنلاین، گزارش IFRS و استفاده از نرم افزار صورت های مالی در اکسل است.

با کمک نرم افزار حسابداری ابری می توانید فرآیندهای دستی مالی را خودکار کنید و از ثبت رویدادهای اشتباه جلوگیری کنید و با امنیت و سهولت بالا به اطلاعات مالی یکپارچه دسترسی پیدا کنید. نرم افزار حسابداری ابری دارای 8 بخش است .

نرم افزار حسابداری هلو

با تلاش برنامه نویسان حرفه ای، مشاغل کوچک و سندیکاهای فروشگاهی می توانند از امکانات نرم افزار هلو استفاده کنند. جالب است بدانید یکی از دلایل محبوبیت نرم افزار هلو، پشتیبانی بیش از 200 ترکیب کاربردی مختلف است. این برنامه که به صورت تک کاربره و شبکه ارائه می شود دارای 500 نمایندگی در سراسر کشور می باشد. در صورت نیاز به خرید این نرم افزار، امکان خرید آن برای مشاغل متوسط و کوچک در سایت حساب بین وجود دارد. نرم افزار حسابداری هلو یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای مالی است که شامل سه دسته اصلی محصولات شرکتی، فروشگاهی و تولیدی می باشد. نرم افزار هلو، مزایاهای بسیار زیادی را دارد که به این مزایا ها اشاره می کنیم.

مزایای نرم افزار حسابداری هلو: 

 1. ویژگی برنامه برای هر دسته و شغل
 2. رعایت قوانین مالکیت
 3. حذف منوهای اضافی و غیر کاربردی با قابلیت فعال سازی حالت سریع
 4. امکان ضبط اسناد توسط کاربران کمتر با تجربه به صورت حرفه ای
 5. صدور اسناد را به صورت خودکار
 6. انعطاف پذیری
 7. متصل شدن تجهیزات ذخیره سازی فروشگاه مانند نقطه فروش و بارکد خوان ها

بهترین نرم افزار حسابداری اندروید و iOS چیست؟

دسترسی آسان به نرم افزارهای حسابداری و نیاز به مدیریت وضعیت مالی چه برای استفاده شخصی و چه برای کنترل آسان حساب ها به یکی از مشکلات امروزی تبدیل شده است. از این رو شرکت های زیادی اقدام به تولید و طراحی نرم افزار حسابداری قابل نصب بر روی تلفن همراه کاربران کرده اند. شرکت‌های نرم‌افزاری مانند ماهک، نرم‌افزار حسابداری شخصی ایجاد کرده‌اند که می‌تواند بر روی پلتفرم‌های اندروید و iOS نصب شود. سایر موارد شامل اپلیکیشن حسابداری شخصی هلو و نرم افزارهای حسابداری جدید است.

از نظر تجربه مشتری، طراحی اپلیکیشن Hello کمی پیچیده است و در نسخه اندروید موجود است. نرم افزار حسابداری جدید علاوه بر داشتن ابزارهایی مانند بودجه بندی و پس انداز، نرم افزار مدیریت هزینه خوبی نیز می باشد. اپلیکیشن حسابداری شخصی موبایل پارمیس یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که از سه زبان مختلف پشتیبانی می کند و نمونه ای از نسخه کامل نرم افزار مالی موبایل می باشد.

قیمت نرم افزار حسابداری چند است؟

نرم افزار حسابداری برای مدیریت و ثبت حساب های مالی سازمان ها، شرکت ها و فروشگاه ها استفاده می شود. با توجه به وسعت نرم افزار، تعداد ابزارها و قابلیت ها، تعداد کاربران، نوع دسترسی و خدمات پشتیبانی و قابلیت ارتقا، هزینه خرید نرم افزار حسابداری متفاوت است. برای خرید نرم افزار سپیدار و اطلاع از قیمت نرم افزار راهکاران و سپیدار، می توانید به سایت حساب بین مراجعه نمایید.

کلام آخر

اگر صاحب کسب و کار، مدیر مالی و یا حسابدار هستید، می توانید از نرم افزارهای حسابداری برای تعیین میزان سرمایه اولیه و تعیین نیازهای تجاری خود در نرم افزار استفاده نمایید. در این مقاله سعی کردیم بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای حسابداری برای بازار کار و مزایای یک برنامه حسابداری ایده آل را شناسایی و با بهترین نرم افزار های حسابداری مانند نرم افزار سپیدار، نرم افزار راهکاران آشنا شویم. فرقی نمی کند بازار کار شما در حوزه شرکتی باشد یا فروشگاهی زیرا  در هر دو صورت این نرم افزارها، گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه‌ها ۰
خرید به قیمت سال قبل
روز:
ساعت:
دقیقه: