چرا نرم افزار حسابداری سپیدار بخریم؟

چرا نرم افزار حسابداری سپیدار بخریم؟

نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از نرم افزار های بسیار خوب حسابداری است که مناسب کسب و کارهای متوسط و کوچک است و تمامی نیاز های شرکت ها را تامین می نماید و با توجه به نیاز های شرکت ها در زمینه های مختلف مانند بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری، خدماتی و غیره به کاربران کمک می کند تا بتوانند فرآیند های کسب و کار خود را ارتقا دهند و به صورت ساده و هوشمندانه کار خود را مدیریت نمایند. از آن جایی که نرم افزار های حسابداری متنوع هستند بنابراین ممکن است سوال به وجود آید که از بین نرم افزار های حسابداری که وجود دارد چرا نرم افزار سپیدار بخریم؟ برای پاسخ به این سوال به طور کامل و جامع، نیاز است تا این مقاله را مطالعه کرده و در این مورد اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

نرم افزار حسابداری سپیدار

امروزه نرم افزار سپیدار طرفداران زیادی دارد. اما می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که چرا نرم افزار حسابداری سپیدار بخریم؟ سپیدار برای ثبت و مشاهده گزارش های حسابداری بهترین انتخاب محسوب می شود. از سوی دیگه انجام فعالیت های مالی در این نرم افزار به قدری جذاب است که می تواند یک حسابدار ر راضی نماید. نرم افزار سپیدار به حسابداران کمک میکند تا بتوانند کارهای مالی را سریع تر پیش ببرند. از سوی دیگر این نرم افزار محدودیت های بسیار کمی را دارد. واحدهای اقتصادی، استفاده از نرم افزار سپیدار را یک انتخاب عالی می دانند.

از این نرم افزار در شرکت های بازرگانی  و حتی خدمات تولیدی هم استفاده می شود. این نرم افزار برای همه ی اهداف حسابداری بهترین شرایط را فراهم کرده است. مثلاً یکی از ویژگی های مهم سپیدار این است که نصب بسیار آسانی را دارد. نصب راحت این نرم افزار باعث می شود تا بتوانید در کمترین زمان ممکنه از آن استفاده نمایید. موضوع مهم دیگر، مربوط به آپشن هایی مثل کدگذاری پیشرفته، آماده سازی و آپدیت اظهارنامه ها در زمان کوتاه و غیره است که نشون می دهد این نرم افزار برای امور مالیاتی هم انتخاب بسیار مناسبی است.

شرکت حساب بین یکی از شرکت هایی است که خدمات حسابداری را با توجه به بازار کار حسابداری و درخواست کارفرمایان ارائه می دهد و نمایندگی رسمی فروش نرم افزار سپیدار و نرم افزار راهکاران را به عهده دارد.

کاربری آسان نرم افزار سپیدار

یکی از دلایل مهم خرید نرم افزار سپیدار، کاربری آسان آن می باشد. حقیقت این است که کار با این نرم افزار خیلی راحت می باشد و حتی نیازی به ماوس هم ندارد. یعنی شما می توانید بدون نیاز به ماوس از قابلیت های مهم نرم افزار استفاده نمایید.

فقط کافیست برای ورود به صفحه نرم افزار دکمه alt سپیدار را فشار دهید. این کار باعث می شود تا موس به عنوان یک عامل محرک در سمت راست و در بخش بالای صفحه قرار بگیرد و به نوعی فعال شود. حالا به راحتی با کلیدهای جهت نمای بالا و پایین و به کمک اینتر می توانید بخش مورد نظر را انتخاب نمایید. از سوی دیگر کلید های دیگری هم وجود دارد و به شما کمک می کند تا وارد بخش های مختلف شوید. کلیدهای میانبر مورد استفاده برای نرم افزار باعث می شود تا حسابدار بتواند به شکل حرفه ای و سریع کار مربوطه را به پیش ببرد و نتیجه مطلوب خود را بگیرد.

امکانات مهم نرم افزار سپیدار

شرکت های مختلف یک سری فرم های مخصوص داشته که باید به اون دسترسی داشته باشند. این فرم های خاص باید به شکل کاملاً اصولی در دسترس قرار بگیرند. فرم هایی که هر روزه با آن ها سر و کار خواهید داشت، باید سریع و آماده باشند. دقت کنید که فرم های مورد نظر در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار می گیرند. برای دسترسی به این فرم ها فقط کافی است که وارد میز کار شوید تا همه چیز را در دسترس خود ببینید.

یکی دیگر از امکانات مهمی که نرم افزار سپیدار در اختیار شما قرار می دهد، امکان پیوست انواع اسناد و همینطور ضمائم برای هر فرم می باشد. کاربر این امکان را داردکه هر فرمی را که بخواهد آماده نماید و حداکثر 5 سند با فرمت های مختلف را پیوست کند. این آپشن در بسیاری از نرم افزارهای حسابداری وجود ندارد و نرم افزار سپیدار توانسته در این زمینه هم موفق ظاهر شود.

چرا نرم افزار حسابداری سپیدار بخریم؟

در پاسخ به این سوال مهم که چرا باید نرم افزار حسابداری سپیدار را بخریم می توان گفت که این نرم افزار این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید اطلاعات تکمیلی اسناد و فرم ها را وارد نمایید و در نهایت گزارش کاملاً پویا را دریافت کنید. در واقع چنین سیستمی در سپیدار کمک می کند تا مشکلات احتمالی در مورد اسناد و فرم ها به حداقل برسد. همینطور می توانید اعداد و ارقام رو بر روی نمودار نشان بدهید. این کار هم یک انتخاب کاملاً حرفه ای محسوب می شود و کمک میکند تا بهترین نتیجه را داشته باشید. وجود پویایی در گزارش گیری یکی از مهمترین مواردی است که می تواند اثر بخشی خاص خودش را داشته باشد. شرکت حساب بین، با قرار دادن لیست کامل قیمت نرم افزار سپیدار، به شما کمک می کند تا از ریز قیمت های نرم افزار، برای آموزش حسابداری مطلع شوید.

چرا نرم افزار حسابداری سپیدار بخریم؟

مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار

هر شخص نیاز است تا دلایلی را برای خرید نرم افزار داشته باشد. در واقع نیاز است که شخص به طور دقیق بداند این نرم افزار چقدر به او کمک خواهد کرد. حتی باید اطمینان حاصل شود نرم افزار سپیدار محدودیتی برای حسابدار ایجاد نمی کند.

یکی از مهمترین مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار به روز بودن آن است. این نرم افزار کاملاً با قوانین روز حسابداری و مالیاتی طراحی شده و شرایط ارتقای بخش های مختلف اون وجود دارد. در واقع خیلی راحت هر تغییری در پروسه حسابداری رخ دهد، سپیدار آن را پشتیبانی می کند. پس شما هر زمانی سپیدار را انتخاب کنید در واقع به روز ترین نرم افزار را انتخاب کردید.

مورد بعدی از مزایای این نرم افزار، یکپارچه بودن نرم افزار حسابداری سپیدار است. نرم افزار حسابداری باید به شکل کاملاً واضح و یکپارچه طراحی شده باشد در غیر این صورت نمی تواند عملکرد درستی از خودش نشان دهد. به طور کلی یکپارچه بودن نرم افزار سپیدار یکی از ویژگی های مهم آن محسوب می شود. در واقع نرم افزار حسابداری اگر بهترین آپشن ها را داشته باشد اما شرایط پشتیبانی قوی برای آن تعریف نشود، مشکل ساز خواهد شد.  پشتیبانی قوی می تواند کمک نماید تا ایرادات از بین برود و بهترین نتیجه حاصل شود. دقیقاً سپیدار در این زمینه عالی عمل کرده است.

این نرم افزار در پروسه انجام امور مالی، سرعت بالایی دارد.  بنابراین حسابدار می تواند سریعاً گزارش های مالی گذشته با حجم بالا را دریافت نماید بدون اینکه مشکلی ایجاد شود. همچنین این نرم افزار شرایطی را فراهم کرده است تا بتوان اطلاعات را تبدیل کرد. تبدیل اطلاعات به نوبه خود یک منطق مهم محسوب می شود. تبدیل اطلاعات کمک می نماید تا امور مالی به شکل دقیق و اصولی پیش رود.

برنامه حسابداری باید از نظر امنیت تضمین شده باشد. در نرم افزار حسابداری سپیدار اطلاعات دارای امنیت بالایی است و این موضوع یکی از دلایل خرید برای نرم افزار سپیدار محسوب می شود.

صرفه جویی در هزینه با نرم افزار حسابداری سپیدار

معمولاً هزینه هایی که برای ایجاد زیرساخت دریافت می شود هر ساله با تغییراتی همراه است. طراحی نرم افزار سپیدار به صورتی می باشد که نیاز به صرف هزینه های بالا برای ایجاد زیرساخت ندارد. همچنین شرایطی فراهم است تا صرفه جویی در زمان انجام امور کارهای مختلف صورت گیرد.

این نرم افزار می تواند گزارش های مالی مختلف بر اساس کسب و کارها را در اختیار افراد قرار دهد. این گزارش ها به نوبه خودشون شرایط مخصوصی دارند. سیستم به روزرسانی اتوماتیک در سپیدار هم یکی دیگر از دلایلی است که مشخص میکند چرا نرم افزار حسابداری سپیدار بخریم!

به طور کلی اگر سیگنال های به روز رسانی شده دقیقی برای این نرم افزار وجود نداشت در نهایت نرم افزار با مشکلات زیادی همراه می شد و این موضوع می توانست برای بسیاری از افراد مساله ساز باشد. بنابراین صرفه جویی در هزینه و زمان یکی از مهمترین عامل انتخاب این نرم افزار حسابداری محسوب می شود. بنابراین این روزها همه ی شرکت ها به دنبال نرم افزاری هستند تا کنترل دقیقی بر روی هزینه ها داشته باشند. نرم افزار حسابداری سپیدار در این راستا کاملاً عالی عمل کرده و نتایج چشمگیری را ایجاد کرده که می تواند خیلی کمک کننده باشد.

چرا نرم افزار حسابداری سپیدار بخریم؟

دلیل انتخاب نرم افزار سپیدار

یکی از عامل های مهم در مورد انتخاب نرم افزار سپیدار مربوط به سیستم پشتیبانی قوی برای این نرم افزار است. در واقع شما می توانید از خدمات پشتیبانی این نرم افزار بهترین استفاده را داشته باشید. نرم افزار سپیدار به شکلی طراحی شده که روند کارهای شما را به صورت اصولی دنبال می کند.  در واقع هرجا با مشکلی برخورد کردید می توانید از کارشناسان در این زمینه سوال پرسیده و در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را داشته باشید. پس از مطرح کردن مشکلاتتان پشتیبان های نرم افزار سپیدار، با شما تماس گرفته و مشکلات مربوط به نرم افزار در کوتاه ترین زمان ممکنه برطرف خواهد شد.

بنابراین با هر سطح دانشی می توانید با نرم افزار سپیدار مشغول به کار شوید. در واقع نیاز نیست حتماً یک حسابدار پیشرفته و ماهر باشید تا نرم افزار سپیدار براتون اجرا بشه. این نرم افزار بر اساس موقعیتی که داره میتونه آپشن های متنوعی در اختیار حسابدارها در شرایط کاری مختلف در نظر بگیرد. حقیقت این است که نرم افزار حسابداری باید بتواند به بهترین نحو اجرا شده و آپشن ها هم با کمترین پیچیدگی همراه باشند. تمامی موارد گفته شده در نرم افزار سپیدار وجود دارد و قابل اجرا است.

پکیج های آموزشی نرم افزار حسابداری سپیدار

از آننجایی که نرم افزار سپیدار به صورت کاربرپسند طراحی شده است و بسیاری از حسابدارها به راحتی می توانند مشغول به کار شوند. به این ترتیب این نرم افزار به نوبه خود می تواند شاخص گذاری های مخصوصی داشته باشد. در واقع پکیج های آموزشی نرم افزار در اختیار حسابدار قرار گرفته و حسابدار یا کاربر می تواند بدون صرف هزینه زیاد، به راحتی پروسه یادگیری این نرم افزار و یا کار با بخش های خاص نرم افزار را آموزش ببیند. این موضوع سبب شده تا در کمترین زمان ممکن به عنوان یک حسابدار کاربلد بتوانید شروع به کار کرده و به نوعی تجربه های زیادی کسب نمایید. حقیقت این است که نرم افزار حسابداری سپیدار کمک می کند تا یک فرد حسابدار بتواند دنیای تئوری حسابداری را در قالب عملی تجربه کرده و نتایج بی نظیری را داشته باشد.

کلام آخر

نرم افزار حسابداری سپیدار با توجه به نوع فعالیت های شرکت ها، بسته های مناسب در حوزه های مختلف را به کاربران ارائه می دهد. این بسته ها شامل سیستم ها و زیر سیستم های مختلفی می باشد. نرم افزار سپیدار سیستم دارای سیستمی یکپارچه است و به طور هوشمندانه کسب کار ها را مدیریت می نماید. همچنین طراحی کدینگ مناسب و تهیه و تنظیم اظهارنامه بدون اتلاف وقت زیاد، خواسته اصلی مدیران مالی و حسابداران است که نرم افزار سپیدار به تمامی این نیاز ها پاسخ می دهد.

نرم افزاز حسابداری بازرگانی سپیدار

نرم افزار بازرگانی

مناسب برای شرکت های بازرگانی

نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار

نرم افزار تولیدی

مناسب برای شرکت های تولیدی

نرم افزار پیمانکاری سپیدار

نرم افزار پیمانکاری

مناسب برای شرکت های پیمانکاری

نرم افزار خدماتی سپیدار

نرم افزار خدماتی

مناسب برای شرکت های خدماتی

نرم افزاز حسابداری بازرگانی سپیدار

نرم افزار پخش مویرگی

مناسب برای شرکت های پخش مویرگی

4.5/5 - (2 امتیاز)
دیدگاه‌ها ۰
خرید به قیمت سال قبل
روز:
ساعت:
دقیقه: